Your message was sent successfully

Infuzní terapie

KARLSBAD GRANDE MADONNA &
FESTIVAL Apartments

Zápis na terapii:

 1. Přes formulář
 2. Osobně na Balneu hotelu KARLSBAD GRANDE MADONNA (výtahem 6.patro);
 3. Telefon:
  +420 353 169 503 (jedná se o pevnou linku, nelze tudíž posílat sms)
 4. E-mail: balneo@hotel-kgm.cz
 5. Adresa: KARLSBAD GRANDE MADONNA, Moravská 2093/2a, 360 01, Karlovy Vary.

V HOTELU

KARLSBAD GRANDE MADONNA

.
Nabízíme 4 typy infuzní terapie

VITAMÍN C PRO POSÍLENÍ IMUNITY

MULTIVITAMÍN

DETOX

PŘI BOLESTIVÝCH SYNDROMECH PÁTEŘE A KLOUBŮ

Rizikovým faktorem vzniku mnoha onemocnění je špatná výživa, oxidativní stres a chronický zánět. Při nich způsobují volné radikály závažné poškození tkání a přispívají ke vzniku chronických chorob, např. chronických infekcí, aterosklerózy, cukrovky, revmatoidní artritidy, alergií, onkologických onemocnění a dalších nemocí. Na odstraňování volných radikálů v těle slouží antioxidanty. Univerzálním antioxidantem je např. vitamín C, který je součástí většiny našich infuzí. Důležitou roli v efektu jeho účinku hraje jeho vstřebávání. Pokud přijmeme vitamín C v tabletách, lze dosáhnout jen jeho omezeného vstřebávání.

Připravili jsme pro Vás 4 typy infuzních terapií obsahující vitamíny, esenciální a jiné zdraví prospěšné látky a analgetika. Ty se díky aplikaci infuzí dostávají do těla rychleji a ve větším množství, než by bylo možné získat pouze z jídla či z doplňků stravy.

Terapie je vhodná jak pro klienty našeho hotelu, tak pro zájemce z řad široké veřejnosti. Po terapii je možné se ihned vrátit k jakékoliv činnosti, a to bez omezení.

1. Infuze – VITAMÍN C PRO POSÍLENÍ IMUNITY

Nitrožilní podání vitaminu C je rychlý, bezbolestný a cenově dostupný zákrok, který je malým zázrakem pro Vaše zdraví. Naše tělo si vitamin C neumí samo vyrobit ani uchovávat a je tak odkázáno na jeho příjem z určitých potravin, především ovoce a zeleniny, popřípadě z potravinových doplňků. Tento příjem je nezbytný, avšak většinou nedostačující pro preventivní a léčebné účely. Řešením je infuzní podání využívající vysokou dávku vitamínu C nebo směs vitamínů v množství, které je srovnatelné například s 83 Kg jablek, 50 Kg pomerančů nebo 50 Kg citrónů! Díky tomu je možné naplno nastartovat imunitu. Vitamínová terapie je tak velmi účinnou metodou pro každého, kdo má zvýšenou spotřebu vitaminu C, tedy pro ty, kdo trpí opakovanými bakteriálními a virovými infekcemi, (chřipky, angíny, rýma, kašel, záněty průdušek atd., srdečně – cévními obtížemi, poruchami hojení ran, psychickými poruchami, autoimunitními onemocněními [revmatoidní artritida, Crohnova choroba atd.] či metabolickými poruchami). Dostatečná hladina vitamínu C zlepšuje snášení fyzické i psychické zátěže a pomáhá regeneraci buněk např. po onkologické terapii. Obecně lze vysokodávkovou infuzní terapii vitaminem C doporučit těm, kteří se delší dobu stravují nevyváženě, kouří, žijí ve stresu a také pro starší 65 let. Vysoké dávky vitaminu C rovněž odstraňují dlouhodobé pocity vyčerpání, únavy a stresu a své uplatnění mají i při léčbě postcovidového syndromu. V neposlední řadě jsou vysoké dávky vitamínu C důležité i pro kvalitu pokožky. Vitamín C je zásadní pro tvorbu kolagenu, který podporuje pevnost a elasticitu pokožky a omezuje tvorbu vrásek. Díky tomu, že vitamín C aplikujeme přímo do krve, pocítíte velmi rychle jeho pozitivní účinky. Budete se cítit svěží, odpočatí a plní energie. Pro maximální efekt doporučujeme absolvovat 3-5 aplikací.

2. Infuze – MULTIVITAMÍN

Dostatek vitamínů a minerálů ovlivňuje významně naši mysl, vzhled a hlavně to, jak se cítíme. Mnoho vitamínů si však tělo nedokáže vyrobit samo, a proto je důležité hlídat si jejich dostatečný příjem. Infuzní multivitaminová terapie je účinný a rychlý způsob, jak tělu doplnit vitamíny, antioxidanty a stopové prvky důležité pro metabolismus. Díky svým antioxidačním účinkům zlepšuje funkci imunitního, nervového a kardiovaskulárního systému, zvyšuje tvorbu kolagenu, který je důležitý pro hojení a pevnost tkání, zlepšuje stav pleti, vlasů a má celkově revitalizační účinky. Tato vitaminová bomba významně podporuje i celkovou psychickou a fyzickou pohodu. Účinné látky se dostanou přímo do krevního oběhu, a proto je tento způsob podání mnohem účinnější než užívání tablet. V infuzní vitaminové sérii Vám podáme vitamíny skupiny A, B, C, D a E. Součástí infuze je i dávka vitamínu C, velmi efektivní zejména kvůli jejímu protizánětlivému a detoxikačnímu efektu, který přispívá k regeneraci tkání a orgánů a pomáhá při chronické únavě. Multivitaminové infuze jsou rovněž významnou součástí léčby postcovidového syndromu nebo jako prevence před onemocněním jako takovým. Již po první infuzi mnoho pacientů hlásí zlepšení stavu. Většinou je však potřeba podat infuzí více – doporučujeme minimálně 5 v týdenních intervalech.

3. Infuze – DETOX

Náš organizmus je zaplaven čím dál větším množstvím toxinů, které jsou ve vzduchu, vodě, v potravinách, a které se dostávají běžně do těla. Tyto jedovaté látky způsobují mnoho onemocnění a je potřeba je eliminovat. Na to musí reagovat především játra, jakožto hlavní detoxikační orgán. Játra také oplývají největší zásobou glutathionu, který je obsažený v námi podávané detoxikační infuzi. Glutathion je nejdůležitějším antioxidantem v lidském těle a je nezbytnou látkou pro náš život. Lidský organizmus je na glutathionu závislý, bez něj by naše buňky podléhaly oxidačním reakcím, nedokázaly by se bránit vůči bakteriím, virům, rakovinným buňkám a naše játra by přemohly toxiny. Pokud máme nedostatek glutathoinu, mnohem rychleji stárneme, na pokožce se nám tvoří pigmentové skvrny, hrozí nám diabetes, onemocnění plic a zažívacího traktu, a dokonce Parkinsonova nemoc. Doplňování glutathionu formou infuzí je důležité při procesu detoxikace, ale také pro ochranu jaterních funkcí. Druhou důležitou součástí infuze je tzv. epsomská sůl. Tato hořká sůl se používá k čištění organismu, proti migréně, bolestem kloubů a proti zadržování vody v těle. Vzhledem k poklesu množství hořčíku v lidském těle při nadbytku stresu je epsomské soli někdy přisuzována schopnost odbourávat stres, zlepšovat spánek a podporovat dobrou náladu.

4. Infuze – PŘI BOLESTIVÝCH SYNDROMECH PÁTEŘE A KLOUBŮ

Bolesti pohybového aparátu postihnou čas od času každého z nás. Může jít o akutní bolesti způsobené přetížením svalů, které odezní nejpozději do několika týdnů. Na druhou stranu se může jednat o chronické potíže přetrvávající i několik měsíců. Oba druhy obtíží dokáží paralyzovat jindy aktivního a zdravého člověka a zcela ho vyřadit z běžného života. Aplikace analgetických infuzí je vhodná při bolestech zad, kloubů, hlavy (migréna) a bolestech v dalších lokalizacích, díky čemu už nemusíte zbytečně trpět. Většina analgetik navíc poškozuje zejména žaludek, což při infuzi odpadá. Infuzním podáním rychle dosáhneme účinné hladiny léku v krvi. Jedná se o směs analgetik (léky proti bolesti) a myorelaxancií (léky na uvolnění svalstva). Úleva od bolesti je prvním krokem k účinnému léčení vašeho problému.

Vitamíny, minerály a detoxikační látky, podávané v námi nabízených infuzích mají blahodárný vliv na zlepšení imunity, hojení ran, zrychlení metabolismu, zlepšují stav pleti, posilují vlasy a nehty a pozitivně ovlivňují naši náladu i životní energii.

Jak infuzní terapie probíhá?

Po nutné vstupní konzultaci s lékařem absolvujete v naší infuzní místnosti nitrožilní podání infuze pod dohledem sestry, která je po celou dobu aplikace procedury přítomna. Procedura trvá obvykle 30 minut.

Pro maximální efekt doporučujeme sérii 3-5 infuzí aplikovaných v týdenních intervalech zopakovat každých 6 měsíců. Na výběr pro Vás máme cenově zvýhodněné balíčky a dárkové certifikáty.

Ceny infuzní terapie?

Infuzní terapie
VITAMÍN C PRO POSÍLENÍ IMUNITY

1.490 Kč / 1 aplikace
4.170 Kč / 3 aplikace
6.700 Kč / 5 aplikací

Infuzní terapie
MULTIVITAMÍN

1.320 Kč / 1 aplikace
3.660 Kč / 3 aplikace
5.850 Kč / 5 aplikací

Infuzní terapie
DETOX

1.330 Kč / 1 aplikace
3.690 Kč / 3 aplikace
5.900 Kč / 5 aplikací

Infuzní terapie
PŘI BOLESTIVÝCH SYNDROMECH PÁTEŘE A KLOUBŮ

1.110 Kč / 1 aplikace
3.030 Kč / 3 aplikace
4.800 Kč / 5 aplikací

Zápis na terapii:

 1. Přes formulář
 2. Osobně na Balneu hotelu KARLSBAD GRANDE MADONNA (výtahem 6.patro);
 3. Telefon:
  +420 353 169 503 (jedná se o pevnou linku, nelze tudíž posílat sms)
 4. E-mail: balneo@hotel-kgm.cz
 5. Adresa: KARLSBAD GRANDE MADONNA, Moravská 2093/2a, 360 01, Karlovy Vary.

logo_eurospa_v PRVNÍ HOTEL v Karlových Varech, který obdržel certifikát kvality – EUROPESPA med
Více info o ocenění