Moravská 2093/2A, Karlovy Vary, Česká republika

 • REZERVACE

 • REZERVACE

Kosmetické služby2024-07-13T18:46:09+02:00

Kosmetické služby

KARLSBAD GRANDE MADONNA &
FESTIVAL Apartments

Kosmetické služby

KOSMETIKA

Hotel Karlsbad Grande Madonna
Barbora Žemličková

Moravská 2A
360 01 Karlovy Vary

Pracuje denně

info@hotel-kgm.cz
Tel: +420 353 169 500

Vítejte v lázeňském hotelu KARLSBAD GRANDE MADONNA**** který se nachází v samém srdci historické a lázeňské zóny Karlových varů, 100 m od hlavního léčivého pramene Vřídlo.

Dovolte, abych vás pozvala do svého kosmetického salonu, který se nachází v přízemí hotelu vlevo za lobby barem, vedle hotelového fitness centra.

V hotelu KARLSBAD GRANDE MADONNA**** pracuji od jeho otevření a je mi velkou ctí se zde setkávat se spokojenými klienty, kteří se rok co rok vracejí do našeho hotelu a do mého kosmetického salonu.

V kosmetickém salonu provádím následující procedury: čištění pleti – mechanické nebo ultrazvukové, masáž obličeje, krku a dekoltu, mikromasáž očního okolí, aplikaci pleťových masek, úpravu obočí, natáčení řas a zábaly rukou.

KARLSBAD GRANDE MADONNA Spa & Wellness Hotel

S Andělskou Péčí

KOSMETIKA

Neostrata Enlighten Pigment Controller

Popis procedury
Kosmetická péče pro okamžité optické rozjasnění pleti, redukci pigmentace a vyhlazení pokožky. Kombinace vysoce účinných a léčebných látek zajišťuje urychlenou regeneraci buněk a snížení hyperpigmentace. Výtažky z alpských rostlin pomáhají zesvětlit pigmentovanou pokožku a zabráňují tvorbě nových tmavých skvrn.

.

Účinky procedury:

 • pomáhá kontrolovat pigmentaci a zamezuje vzniku tmavých skvrn
 • opticky rozjasňuje pleť
 • chrání před vznikem nových pigmentových skvrn

Doba trvání procedury je 80 minut. Po kosmetickém zákroku Vám budou poskytnuty ZDARMA vzorky krému domácí péče.

KOSMETIKA

Kosmetická péče s kyselinou hyaluronovou

Popis procedury

Hydratační péče s kyselinou hyaluronovou urychluje obnovu tkání, dokonale hydratuje a viditelně vyhlazuje drobné i hlubší vrásky.

Doba trvání procedury je 80 minut.

Kosmetická péče zahrnuje:

 • odstranění make-upu a tonizace pokožky
 • enzymatický peeling nebo ultrazvukové čištění
 • mikrodermabraze (broušení diamanty)
 • masáž dekoltu, krku, obličeje a očního okolí s kyselinou hyaluronovou
 • maska ​​s kyselinou hyaluronovou
 • světelná terapie s lampami omnilux pro obnovu a regeneraci tkání
 • zábal na ruce

KOSMETIKA

Multifunkční přístroj BF Lifting

Popis procedury

BF Lifting neboli vyhlazování obličeje je metoda, která vyhladí pleť s viditelným výsledkem ihned po absolvování ošetření. Od běžného liftingu, který je prováděn jako operační zákrok se BF lifting obličeje a dekoltu liší tím, že je neinvazivní a velice příjemný s ihned viditelnými výsledky.
BF lifting vyhladí a detoxikuje pleť, eliminuje příčiny vrásek a zlepšuje výživu pokožky.

Doba trvání procedury je 50 minut

KOSMETIKA

Ošetření přístrojem Onetec

Popis procedury
Přístroj Onetec je technologickou novinkou německé společnosti Premium Aesthetic. Řeší specifické problémy s pletí, s okamžitým výsledkem. Nevzhledné a neestetické kosmetické vady jsou okamžitě a bezpečně odstraněny!

Základem přístroje je nová metoda radiofrekvenčního spektra (RWS), která je založena na speciálních vysokofrekvenčních impulsech proudu a kterou lze ve spojení s tímto systémem poprvé použít pro kosmetické účely. Pomocí speciálního radiofrekvenčního impulsu ošetříme cévy, vrásky a rušivé kožní projevy. Při ošetření přístrojem ONETEC dochází k minimálnímu namáhání pokožky a tkáně.

Přístrojem onetec® je možné ošetřit následující symptomy:

 • fibromy
 • teleangiektázie
 • hemangiomy
 • pavoučkový névus
 • kuperosu
 • cévky
 • pigmentové skvrny
 • stařecké skvrny
 • epilace
 • vrásky

KOSMETIKA

Dermapen – mikrojehličková mezoterapie

Popis procedury

Frakční mezoterapie DERMAPEN je metoda omlazení tváře, krku, dekoltu a rukou, kdy se za pomoci mikrojehliček vpravují účinné látky obsažené v sérech do hlubších vrstev kůže. Toto ošetření výrazně stimuluje tvorbu kolagenu i elastinu a vede ke zpevnění a vypnutí pleti. Vaše pleť výrazně omládne, vypne se a bude zdravá, zářící, čistá a hladká.

Jedná se o minimálně invazivní proceduru, která účinně zahajuje proces obnovy a regenerace unavené pokožky.

KOSMETIKA

Omnilux

Popis procedury

Terapie světlem je všeobecně známá a oblíbená pro své blahodárné účinky. A proto i zde nabízíme tuto účinnou metodu regenerace pleti LED diodovým světlem Omnilux. Unikátní přístroj Omnilux funguje jako vypínač pleti a spouští přirozené procesy, jejichž výsledkem je omlazení pokožky. Významně zvyšuje tvorbu kolagenu a reaktivuje buňky. Omnilux je využívaný k neinvazivnímu omlazení obličeje, krku i dekoltu, redukci vrásek a vypnutí pleti, urychlení hojení, ale také pro léčbu bolesti kloubů a svalů a léčbě psoriaz. Využíván je také hojně při ošetření akné, pro podporu hojení a v rámci fotodynamické terapie skvěle funguje při léčbě kožních nádorů.

KOSMETIKA

Radiofrekvenční lifting

Popis procedury
Radiofrekvenční lifting je neinvazivní technika sloužící k účinnému a viditelnému vyhlazení vrásek a vypnutí pokožky. Radiofrekvencí zahříváme tkáň do hloubky 2 – 6 mm, kde ve tkáni dojde ke kontrakci a multiplikaci kolagenových vláken a zvýší se krevní mikrocirkulace a lymfatické odvádění uvíznutých zbytků tuků a toxinů. Po ošetření dojde ke zpevnění a vyhlazení těsného okolí očí, ke zpevnění kůže kontur čelistí a drobné vrásky se viditelně vyhladí. Celá kůže se rozjasní.

KOSMETIKA

Diamantová mikrodermabraze

Popis procedury

Diamantová mikrodermabraze se provádí pomocí špičkového moderního kosmetického přístroje, který pracuje na principu jemného mechanického obrušování pokožky obličeje s použitím speciálních diamantových trysek a vakua. Tímto se odstraní nečistoty z pórů a odumřelé kožní buňky. Působení vakua zlepšuje lymfatickou drenáž obličeje, stimuluje krevní oběh a detoxikuje pokožku. Výrazně se tak zkvalitní průchodnost kůže pro další aplikované vyživující či léčebné prostředky. Kombinace všech účinků vakuové mikrodermabraze vede postupně k nové tvorbě kolagenních a elastinových vláken a tedy k tolik žádanému omlazení.

 

KOSMETIKA

Biostimulační laser Maestro

Popis procedury

Biostimulační laser Maestro, v estetické dermatologii široce využívaný, má terapeutický účinek, který podporuje hojení a regeneraci tkání. Světlo laseru stimuluje metabolismus v tkáních, podporuje tvorbu cév a zásobení krví, snižuje svalové napětí, což je jeden z důvodů vzniku vrásek. Regenerace buněk má vliv na celkové omlazení pokožky.

KOSMETIKA

Dysport

Popis procedury
Postup je prováděn lékařem.
Jedná se o chemickou látku obsahující botulotoxin, která se injektuje do pokožky za účelem vyhlazení vrásek. Postup je prováděn ambulantně bez použití anestezie. Účinek se projeví během jednoho týdne. Výsledný efekt trvá 3 měsíce, aplikaci lze s odstupem zopakovat.

KOSMETIKA

Mezonitě

Popis procedury

Postup je prováděn lékařem. Mezonitě jsou výbornou estetickou technikou ke zvednutí a zpevnění povislé tkáně pomocí bio vstřebatelných antimikrobiálních vláken a jsou ideálním prostředkem v prevenci předčasného stárnutí pokožky. Tento způsob miniinvazivního liftingu vypíná hlubší i drobné vrásky, zlepšuje tonus pleti, obnovuje kontury obličeje, vytváří novou tvorbu kolagenu a to již během jedné návštěvy lékaře specialisty. Cílem obličejového liftingu je napravit ochabnutí obličejových kontur bez invazivních zásahů do pokožky.

 

KOSMETIKA

Juvederm Ultra

Popis procedury

Juvéderm® ULTRA je hladká konzistence gelu z kyseliny hyaluronové, která se přirozeně vyskytuje v pokožce a která pomáhá dodat kůži potřebný objem a hydrataci. Přípravek se aplikuje pomocí drobných injekčních vpichů. Zákrok trvá velmi krátkou dobu a výsledek je okamžitý. Aplikace Juvéderm® ULTRA je téměř bezbolestná, díky obsahu anestetika, které celý proces výrazně zpohodlní. Používá se na vrásky v oblasti čela a okolí očí, na odstranění nosoretních rýh, ale také na zvětšení rtů či povislé koutky. Někdy bývají v místě aplikace patrné stopy po vpichu jehly a začervenání, které ale do několika dnů zmizí.

Přejít nahoru