Your message was sent successfully

Léčení

KARLSBAD GRANDE MADONNA &
FESTIVAL Apartments

KARLSBAD GRANDE MADONNA & FESTIVAL Apartments – KARLOVY VARY

Nabídka

Více

Více

Více

KARLSBAD GRANDE MADONNA & FESTIVAL Apartments – KARLOVY VARY

Obecný popis

KARLSBAD GRANDE MADONNA SPA & WELLNESS HOTEL je certifikované nestátní zdravotnické zařízení, které se specializuje na komplexní lázeňskou léčbu s využíváním přírodních karlovarských termo-minerálních pramenů a dále rašeliny, slatiny a bahna z místních zdrojů Slavkovského lesa.

Účinná síla léčebných koupelí je prověřena staletími (600 let) a to již od dob krále Karla IV.

Hotel KARLSBAD GRANDE MADONNA vlastní speciální přípoj pro přívod minerální vody z nejvydatnějšího karlovarského pramene VŘÍDLA (72°C).

do balneo-provozu přímo k vanám pro tyto účinné koupele.

Nejdůležitější součástí karlovarské léčby je však PITNÁ KÚRA.

Významnou součástí jsou další balneologické procedury a ozdravné a alternativní metody léčby.

Jsme jediným hotelem, který využívá přírodní léčivou vodu pramene Vřídlo v lokalitě za kostelem sv. Máří Magdaleny
a v Moravské ulici.

Originál sochy – ŽENU ANDĚLA, která se vznáší ve foyer (foajé) nad recepčním pultem, vytvořil pro balneocentrum hotelu KARLSBAD GRANDE MADONNA akademický sochař JOSEF NÁLEPA, který jako jediný na světě portrétoval španělského malíře SALVADORA DALÍHO. Jemu jedinému to totiž slavný umělec dovolil.

Toto sochařské dílo v podobě ŽENY ANDĚLA se stalo ústředním tématem pro ztělesnění lázeňského poslání hotelu KARLSBAD GRANDE MADONNA a to je laskavá péče o každého našeho hosta v duchu zvoleného motta.

KARLSBAD GRANDE MADONNA & FESTIVAL Apartments – KARLOVY VARY

Služby lékaře

Lékařská prohlídka

EKG

Laboratorní vyšetření

Konzultace s lékařem

Aplikace injekcí

Administrativní služby

KARLSBAD GRANDE MADONNA & FESTIVAL Apartments – KARLOVY VARY

Co nabízí?

Společnost ARISTOKRATY HOTELY s.r.o. nabízí ve svých hotelech KARLSBAD GRANDE MADONNA a depandance FESTIVAL apartments

 • Léčebné a wellness pobyty, hotelové pobyty a široké spektrum dalších doplňkových služeb.
 • Kvalitní a odbornou lázeňskou léčbu obdržíte pouze v oficiálně certifikovaném zdravotnickém zařízení jakým je KARLSBAD GRANDE MADONNA SPA & WELLNESS HOTEL v Karlových Varech.
 • KARLSBAD GRANDE MADONNA SPA & WELLNESS HOTEL je certifikované nestátní zdravotnické zařízení, které může poskytovat odbornou lázeňskou léčbu na základě splnění státem stanovených podmínek a nařízení.
 • Společnost ARISTOKRATY HOTELY s.r.o., která provozuje hotel KARLSBAD GRANDE MADONNA je držitelem této registrace o zdravotnickém zařízení, které získala v roce 2005.
 • Základním požadavkem pro udělení této licence je přímé napojení na přírodní léčivé zdroje – na léčebné minerální vody přímo do zařízení hotelu KARLSBAD GRANDE MADONNA pro využití k balneologické léčbě.
 • KARLSBAD GRANDE MADONNA vlastní speciálně vybudovanou přípojku pro přívod vřídelní minerální vody z nejvydatnějšího a nejstaršího karlovarského pramene s nejvyšší teplotou 72 °C z pramene VŘÍDLA (72°C)
 • přímo k vanám, kde se podávají tyto velmi účinné koupele.
 • Další významnou podmínkou získání oficiálního statutu léčebného zdravotnického zařízení je stálý pracovní poměr středního zdravotnického personálu a hlavního lékaře s příslušnou atestací pro rehabilitační a fyzikální medicínu, který zároveň zaštiťuje a garantuje tuto lékařskou odbornou péči pro celé zařízení.
 • Střední zdravotnický personál pod vedením hlavní atestované zdravotní sestry provádí jednotlivé léčebné procedury podle sestaveného léčebného plánu hlavním lékařem a včetně ostatních zdravotnických úkonů a následné péče.
 • KARLSBAD GRANDE MADONNA zajišťuje laboratorní vyšetření krve a moči, které se provádí v rámci KOMPLEXNÍ LÁZEŇSKÉ LÉČBY nebo dle doporučení a požadavku hlavního lékaře po konzultacích s klientem.
 • V léčebném plánu zaujímá významné místo gastronomie, tj. dietologický program. Dieta je součást léčebné výživy a podepisuje ji lékař. V KARLSBAD GRANDE MADONNA se vaří jídla pro všechny druhy diet zejména:
č. 2 – šetřící dieta
S omezením tuhých, zbytkových a dráždivých látek. Vhodná např. při chronickém žaludečním kataru, při vředové chorobě a v pozdější rekonvalescenci po některých operacích trávicího traktu.
č. 3 – racionální dieta
Vyvážená strava bez významných dietních omezení.
č. 4 – pankreatická, jaterní, žlučníková
Obzvláště šetrná, s omezením tuků. Vhodná po infekčním zánětu jater a u mnohých jiných vleklých onemocnění jater, slinivky břišní a žlučníku.
č. 8 – redukční dieta
Tato dieta je vhodná pro osoby s nadměrnou hmotností, jejím účelem je, aby pacient ztratil především tělesný tuk a ne svalovou hmotu, též může být po určitou dobu vhodně. Zařazena u některých obézních pacientů s cukrovkou.
č. 9 – diabetická dieta
Určená pro diabetiky, tj. pacienty postižené cukrovkou prvého i druhého typu (podle závislosti na inzulínu). Dle povahy a typu onemocnění je třeba při vhodném poměru živin úměrně regulovat denní energetický příjem, zejména vyvážené množství a vhodnou skladbu glycidů obsažených v těstovinách, rýži, bramborách atd., ale též významně např. v některém ovoci.
 • Veškeré zdravotnické a technologické zařízení balneologického oddělení KARLSBAD GRANDE MADONNA je pod pravidelnou kontrolou nezávislých kontrolních orgánů, které provádí pravidelnou měsíční kontrolu se závěrečnou zprávou o bezvadnosti stavu při používání.
 • Veškeré zařízení podléhá rovněž pravidelné revizní kontrole o stavu zdravotnické techniky v zákonem daných termínech.
 • Ve zjednodušené formě předkládáme základní informace, jak působí karlovarské minerální vody na jednotlivé orgány lidského těla.
 • Účinky komplexní karlovarské lázeňské léčby poznáte nejenom na základě Vašich subjektivních pocitů (je mi dobře, je mi lépe, nic mě nebolí apod….), ale i laboratorní výsledky jednotlivých biologických ukazatelů budou objektivně vykazovat posun ke standartním nebo i optimálním hodnotám. Váš organizmus projde důkladnou očistou – detoxikací.

Aby Vám bylo dobře, nic Vás nebolelo a cítili jste, že všechno má opět smysl, přijeďte k nám do Karlových Varů do hotelu KARLSBAD GRANDE MADONNA vyzkoušet osobně účinky karlovarské lázeňské léčby.

KARLSBAD GRANDE MADONNA & FESTIVAL Apartments – KARLOVY VARY

Kosmetické služby

KARLSBAD GRANDE MADONNA Spa & Wellness Hotel

S Andělskou Péčí

 • čištění pleti – mechanické nebo ultrazvukové
 • mikromasáž očního okolí
 • aplikaci pleťových masek
 • masáž obličeje, krku a dekoltu
 • úpravu obočí
 • natáčení řas
 • zábaly rukou

KARLSBAD GRANDE MADONNA & FESTIVAL Apartments – KARLOVY VARY

Virtuální prohlídka

Prohlédněte si naše 3D prohlídky a nechte se virtuálně provést přímo po hotelu KARLSBAD GRANDE MADONNA a jeho Wellness zázemí


> ZVĚTŠIT PROHLÍDKU <

logo_eurospa_v PRVNÍ HOTEL v Karlových Varech, který obdržel certifikát kvality – EUROPESPA med
Více info o ocenění