Your message was sent successfully

Ostatní

KARLSBAD GRANDE MADONNA &
FESTIVAL Apartments

KARLSBAD GRANDE MADONNA & FESTIVAL Apartments – KARLOVY VARY

Exkurze (výlety)

SKUPINOVÉ EXKURZE

INDIVIDUÁLNÍ EXKURZE

KARLSBAD GRANDE MADONNA & FESTIVAL Apartments – KARLOVY VARY

Odpovědi na otázky lázeňských hostů

1. Jsem pracovně vytížen, má smysl lázeňská léčba alespoň na jeden týden?
Optimální délka komplexní karlovarské lázeňské léčby s prokazatelnými účinky jsou tři týdny a ještě lépe čtyři týdny.
Léčení je možné zkrátit i na délku jednoho týdne, nemáte-li jinou možnost. Určitě si důkladně odpočinete a budete se velmi dobře cítit.
V případě týdenní léčby však doporučujeme přijet několikrát do roka na jeden týden (3x -4x), aby se účinky léčby opravdu projevily.
2. Musím mít nějaké lékařské doporučení k absolvování lázeňské léčby?
Lékařské doporučení ani diagnostické záznamy nejsou podmínkou pro přijetí k lázeňské léčbě.
Pokud však tyto dokumenty máte, budou vítanou pomocí při sestavení individuálního plánu Vaší léčby.
Je důležité mít s sebou zásobu léků, které užíváte na celou dobu lázeňského pobytu.
3. Je komplexní karlovarská lázeňská léčba vhodná jenom pro zažívací trakt?
Komplexní karlovarská lázeňská léčba je jedno z nejúčinnějších léčení právě pro nemoci trávicího ústrojí, nemoci metabolické, pro nemoci pohybového ústrojí, nemoci nervové, ale i nemoci onkologické.
Více informací

KARLSBAD GRANDE MADONNA & FESTIVAL Apartments – KARLOVY VARY

Ze zákulisí Hotelu KARLSBAD GRANDE MADONNA

Stálí hosté si přejí mít věci na svém místě, tak jak jsou zvyklí…

V průběhu měsíců – prosince 2014, ledna, února a března 2015 jsme postupně na našem hotelu KARLSBAD GRANDE MADONNA instalovali do pokojů nové televize – poslední nejmodernější modely LG – LED TV.

S konečnou platností jsme tak nahradili naše staré dobré české televizory zn. ORAVA, které nám bezchybně sloužily celých 11 let.

Jednalo se o mohutné korpusy s širokým pozadím, které zabíraly v polici před postelí důstojné místo a rozhodně nebyly k přehlédnutí.

Nic naplat, tlak doby na modernizaci je neúprosný a ani naše stařičké modely televizorů, které jsem sama osobně hájila jako „jistotu starých dobrých časů“ již nemohly obstát.

Sečteno, podtrženo – nakonec jsem zavřela oči a zavelela – VÝMĚNA!

Na konci prosince 2014 byly již namontovány první tenké hypermoderní LG LED televize na stěny hotelových pokojů, aby je mohli naši hosté pohodlně sledovat, nejlépe vleže z postele.

Veselé úsměvy na tvářích našich recepčních vyvolávají naši stálí hosté, kteří ihned po příjezdu a po otevření dveří do pokoje běží do recepce s reklamací, že nemají na pokoji televizi!

Ano, první hlášení recepční zaskočilo, a proto vše řádně prověřila… ano, mohutná televize již nebyla na svém místě, ale visela zde tiše a elegantně na stěně – subtilní a zcela nová obrazovka.

Další, postupně najíždějící stálé hosty, kteří přijdou na recepci oznámit absenci televize, recepční již umí s úsměvem okamžitě uklidnit s tím, že „celý svět“ je možno sledovat na hotelové stěně.

Opětovně jsme se přesvědčili, že stálí hosté mají rádi všechno na svém místě…

V našem hotelu KARLSBAD GRANDE MADONNA pečujeme o každý detail a každou maličkost a proto jsme velmi mile překvapeni a i potěšeni, že hosté si těchto detailů a maličkostí významně všímají a sledují každou změnu, kterou pro jejich pohodlí uděláme.

Velmi nás těší tento zájem a baví nás naše hosty stále něčím novým překvapovat.

Vaše Helena Jungmanová

KARLSBAD GRANDE MADONNA & FESTIVAL Apartments – KARLOVY VARY

Napsali o nás


Náš lázeňský hotel KARLSBAD GRANDE MADONNA obdržel jako první hotel v Karlových Varech certifikát od švýcarských auditorů – Certifikát EuropeSpa med.

EuropeSpa med je pečeť kvality pro lázeňské hotely, lázeňské kliniky, lázeňské domy a hotely s nabídkou zdravotní wellness. Aby zařízení získalo certifikát EuropeSpa med, musí se podrobit rozsáhlému testování. Za pomoci více než 1 000 kontrolních bodů se zkoumá, zda jsou splněny nároky na infrastrukturu, bezpečnost, procedury a místní léčivé zdroje, gastronomii jakož i servis. Tato zkušební kritéria byla sestavena společně s
radou odborníků za podpory zdravotních pojišťoven.

Tato certifikace je zatím v našem světoznámém lázeňském městě unikátní a zařadila náš lázeňský hotel po bok špičkových lázeňských a rehabilitačních zařízení v celé Evropě. Prokázali jsme, že poskytujeme služby na minimálně stejně vysoké a odborné úrovni jako lázeňské hotely a kliniky v Německu, Slovensku, Maďarsku, Chorvatsku a dalších
evropských zemích.

Certifikace EuropeSpa med je pro náš lázeňský hotel velmi významná. Je to také zároveň velmi vysoký závazek do budoucnosti na udržení a neustálé zlepšování kvality celého portfolia poskytovaných lázeňských, ubytovacích i stravovacích služeb.

Oficiální tisková zpráva zde