Your message was sent successfully

  • Čeština
  • Ruský
  • Angličtina
  • Němec

Recenze

KARLSBAD GRANDE MADONNA – KARLOVY VARY

Děkujeme personálu hotelu a sestřičkám za krásný pobyt.
M. (červenec 2020)
Krásný hotel, příjemný personál, super lázeňské a hotelové služby. Děkujeme.
Serbouskovi, Trutnov (červenec 2020)
5* nebo snad 6*? Prostě THE BEST vše. Díky.
Benovi (červenec 2020)
Krásné místo, výborné služby, určitě se vrátíme.
Lenka Jelínková, Most (červenec 2020)
Děkujeme všem za krásnou péči! Díky i kuchyni!
Krezlovi (červenec 2020)
Super pobyt, krásný hotel, milá obsluha, výborné jídlo. Všude budeme jen chválit.
Martina a Marian Valáškovi (červenec 2020)
Karlovy Vary jsme přijeli navštívit z Moravy. Jsme zde poprvé. Lázeňské centrum a vyhlídky okolo města se nám velice líbily.
Noskovi, Dobromilice (červenec 2020)
Krásný hotel, super lázeňské i hotelové služby! Vstřícný personál!
Frkovi, Praha (červenec 2020)
S hotelem i personálem jsme byli naprosto spokojeni. Spa nemělo chybu. Rádi bychom se sem vrátili. Naše heslo pro pobyt znělo: Viru zmar a Varům zdar!!!
Kolomazníkovi (červenec 2020)
Stávili jsme zde krásný a pohodový lázeňský pobyt. Jídlo nemělo chybu. Personál byl velice milý.
Nicol a Monika (červenec 2020)
Velice milý personál, úžasně čistý hotel, krásné pokoje. Chutné jídlo v krásném prostředí. Děkujeme. Vrátíme se velmi rádi.
Skalovi (červenec 2020)
Byli jsme moc spokojení. Hotel, restaurace, personál, balneo, všechno super a moc rádi se vrátíme.
E+Z (červenec 2020)
Velká chvála vám všem! Dávám *****!!! Ráda se vrátím.
(červenec 2020)
Krásný a příjemný pobyt. Personál je vstřícný a ochotný. Snídaně na pokoj byla vynikající. Těšíme se na další návštěvu.
Milan + Pavla (červenec 2020)
Moc se nám tady líbilo, personál ochotný, příště přijedeme na delší dobu.
(červenec 2020)
Moc děkujeme za pobyt v krásném prostředí Vašeho hotelu. Personál byl velmi milý, ochotný, vstřícný, všem moc děkujeme. Velký dík patří také do kuchyně, jídlo bylo výtečné a bylo ho dost. Zároveň děkujeme i pracovníkům v balneo centru, kde o nás s láskou pečovali.
Irena a Miloš Trejdlovi, Teplice (červenec 2020)
Mockrát děkuji za milé a vstřícné prostředí ve vašem hotelu – usměvavý personál, dobrá kuchyně. Přijela jsem si odpočinout a povedlo se. Děkuji
(červenec 2020)
Velice se nám zde líbilo. Hotel je sympatický a útulný, pracuje zde milý a vstřícný personál. Velice se nám líbilo i v balneo části, kde se o nás hezky starali. Je vidět a cítit, že zde funguje sladěný kolektiv servisu, což se odráží samozřejmě i na spokojenosti hostů. Držte se a ať se Vám dobře daří!
Zdraví Věra, Kuba a Margita (červenec 2020)
Náš pobyt se nám velice líbil. Rádi se sem vrátíme. PS: Výborné nugetky ke snídani.
Michala Osladilová, Richard Kubiš (červenec 2020)

Krátký pobyt ve vašem hotelu se nám moc líbil s personálem jsme spokojeni a bude li možnost rádi se vrátíme k vám do hotelu. Děkuji za krásný víkend
Dufková Renata, Matějů Petra, Mladá Boleslav (červenec 2020)
Krásný hotel s kvalitním jídlem. Velmi se nám tu líbilo.
(červenec 2020)
Děkujeme za krásný pobyt a příjemný personál. Rádi se sem v budoucnu vrátíme.
M+K (červen 2020)
Děkujeme všem za krásnou péči. A velký dík i kuchyni.
Krezlovi (červen 2020)
Moc děkujeme za krásný pobyt, skvělé procedury, výbornou stravu, a milý personál. Přejeme nadále plno spokojených hostů.
Manželé Dlouhých (červen 2020)
Děkujeme za příjemně strávený čas, skvělou péči a milou obsluhu.
SD. (červen 2020)

Bylo to tu super. Děkujeme.
Šímovi (červen 2020)
Moc děkujeme za krásný pobyt po koronavirové krizi. Užily jsem si město bez lidí a klidný hotel. Procedury byly skvělé a moc jsme si odpočinuly. Děkujeme.
(červen 2020)
Krásný hotel, milý a vstřícný personál, výborná kuchyně, tj. skvělý zážitek. Děkujeme.
Alena a Jirka Beskydy (červen 2020)
Klidné místo na skvělý odpočinek a recenzi. Jednoznačně doporučujeme. Nenechte hotel jen pro cizince byla by to škoda.
Krg. (červen 2020)
Děkujeme za příjemný pobyt a velmi vstřícný personál.  Rádi se sem vrátíme.
Ingrid a Květa (červen 2020)
Užasné, krásné, dovolená s relaxem, prostě pohádka.
L. (červen 2020)

Děkujeme za příjemný relax, pohodovou atmosféru a kvalitní služby.
Gymnázium Poděbrady (červen 2020)
Milí přátelé, měli jsme se tu jak na zámku. Výborné služby, skvělé jídlo, vstřícný personál, vždy a všude čisto. Příjemná hotelová atmosféra. Pobyt stál za to a věříme, že se sem ještě rádi vrátíme.
Budeme dále šířit jen to nejlepší o hotelu. Děkujeme.
Hajníkovi (červen 2020)
Dobrý den, děkujeme za krásný pobyt. Karlovy Vary jsou krásné, Váš hotel také. Strava, matrace i pokoj úžasné. Jediná připomínka by byla k personálu. Bylo velmi nepřijemní poslouchat v brzkých ranních hodinách slečny pokojské, které si na chodbě celou dobu při úklidu spolu povídaly. Jinak vše v pořádku. Velice děkujeme. Paní na recepční báječná, vše ochotně vysvětlila.
Karla a Pepa (červen 2020)
Byli jsme tu moc rádi.
Barča (červen 2020)
Krásné místo, hotel úžasný, personál perfektní. Vše na jedničku s hvězdičkou.  Moc děkujeme. Rádi se k Vám vrátíme. Se  srdečním pozdravem Alex Toumbalov.
Alex Toumbalov (červen 2020)
Krásný prodloužený víkend

Už při vstupu do hotelu na Vás dýchne klidná a přívětivá atmosféra, podbarvená příjemnou hudbou. Na recepci Vás přivítá usměvavá/ý a příjemná/ý recepční, která/ý Vám vše popíše a vysvětlí. Přijela jsem s kamarádkou a byly jsme velmi mile překvapeny obsluhujícím personálem, nejen při stravování, ale i při úklidu pokoje. Usměvavý, vstřícný, poradil, je vidět, že je práce baví. Při příchodu na pokoj jsme si přišly jako v pohádce a v tu chvíli, z nás spadl všechen stres a shon všedního dne.

Vše čisté, útulné a pro nejen romanticky naladěné duše i velmi uklidňující. Na chodbách a v restauracích zní klidná hudba, která jen jemně podbarvuje klidnou atmosféru hotelu. Byly jsme s kamarádkou překvapeny vybavením pokojů, skutečně jsme si připadaly jako na zámku. Ubytovány jsme byly v apartmánu s arkýřem s výhledem na kostel Sv. Máří Magdaleny, kde jsme také hned první večer pobytu shlédly nádherný varhanní koncert, na který nám pan recepční nabídl lístky.

Pokoj disponoval veškerým vybavením, které je popsáno v nabídce hotelu. Byl krásně prosvětlený a v arkýři jsme si s kamarádkou vždy po procházce po Karlových Varech sdělovaly dojmy a zážitky. Jídlu se nedalo nic vytknout. Smekáme před panem kuchařem, který vaří jídla s láskou a fantazií. Součástí obědů a večeří jsou i různé zeleninové saláty, které jsou opravdu vynikající. Zákusek a čerstvé ovoce je samozřejmostí. Nealkoholické nápoje, čaj a káva, co hrdlo ráčí. Nikdo na Vás nekouká jako bubák, pokud si jdete přidat polévku, salát, nebo si dolít nápoj. Snídaně formou švédských stolů a opět usměvavý personál. Wellness, tak to už jsme si připadaly jako v nebi. Masáže, koupele, prostě super.

Umístěním je hotel přímo nad vřídelním pramenem, takže jsme nejen chodily po procházkách, ale dodržovaly jsme i pitný režim. Což bylo fajn, že jsme to měly blízko hotelu. Vůbec se nám nechtělo odjíždět. Myslím si, že každá žena je ráda hýčkána a v hotelu Karlsbad Grande Madonna nám to splnili, ne na 100 %, ale na minimálně 200 %. Moc děkuji já i kamarádka celému personálu hotelu za úžasný prodloužený víkend a věřím, že se sem opět vrátím a na ještě delší dobu pobytu.

Liána, Kladno ( červen 2020)

Příjemný zážitek

Pozdeji odpoledne nas přivítala příjemná servírka. Ochota a rychlost. Vyborne jidlo. Prostředí restaurace je bohaté na výzdobu. Stoly a židle ve stylu názvu restaurace. Dřevěné lakovane. Proste opravdu poklidný germánský zazitek.

Znojmo, Česká republika ( červenec 2018)

Vynikající hotel

Vynikající hotel. S klidnou domácí a přesto luxusní atmosférou. Krásné SPA. Všude kolem je vynikající personál, který splní každé vaše přání. Hotel má snad jednu z nejlepších poloh přímo u vřídla. S výbornou kuchyní s možností z výběru z menu. Vřele tento hotel doporučuji.

Janlenc, Cheb ( duben 2017)

Výborné místo, výtečné služby

Hotel Aura mohu jednoznačně doporučit. Kromě toho, že se nalézá na výborném místě, na půli cesty mezi Puppem a Thermalem, hned u vřídla, dočkáte se v něm výtečných služeb. Spí i jí se v něm skvěle, nemám, co bych vytknul.

Praha (10 července 2016)

Příjemný pobyt přímo na kolonádě

V hotelu jsem bydlel 4 dny během filmového festivalu a není, co bych mohl vytknout. Snídaně výborné, vstřícný přístup recepce a na závěr ještě milé překvapení v podobě check-outu ve 12. Hotelovou restauraci jsem bohužel nestihl využít.

Praha (10 července 2016)

Nezapomenutelný relaxační víkend

Krásný hotel s neuvěřitelně příjemným personálem na všech úrovních ? – to se bohužel u nás v ČR tak často nevidí:( Pokoje byly velmi pěkné a čisté, zaměstnanci restaurace se nám snažili vyjít ve všem vstříc, výběr bohatý a jídlo chutné. Balneo centrum,které nabízí velké množství procedur, zvládlo i nápor naší početné skupiny manažerů s lehkostí. Opravdu všichni jsme zde byli spokojeni a vedení hotelu i všem zaměstnancům patří náš veliký dík.

Ludmila K (29 ledna 2016)

Pobyt v ráji

Krásné apartmá s arkýřem, ve kterém se nádherně spalo, relaxovalo i pracovalo. Služby spa byly ba nejvyšší úrovní, personál v celém hotelu neuvěřitelně milý a vstřícný. A jídlo i výběr vín bezkonkurenční.

Angelo (9 prosince 2015)

Šarmantní hotel s milým personálem…

Krásný jednolůžkový pokoj. Vstřícný a ochotný personál.Celkový dojem z hotelu velmi příjemný, hladivý…Večeře výběr z bufetu a den předem vybraný servírovaný hlavní chod. Snídaně s dostačujícím výběrem, vítězí kvalita nad kvantitou.
Na večeři mi chyběl dezert,asi žádný v bufetu již nezbyl, ani nebyl nabídnut, tak jako třeba víno k rybě. Doporučuji se informovat na obsah a délku procedur. Trochu mne překvapila olejová masáž jen “zepředu”. Lázeňský personál byl však vstřícný, pozorný, masáž byla i tak příjemná.Na pokoji mi chyběla dnes už téměř standartní rychlovarná konvice a možnost uvařit si večer ke knížce čaj. To vše však byly jen drobnosti, celkový dojem výborný, ráda se někdy vrátím a děkuji za péči.

Baset B. (21 listopadu 2015)

Lázeňské a ubytovací služby na špičkové úrovni

Hotel Aura Palace v Karlových Varech představuje jednoznačně skvělou volbu pro ubytování v lázeňském městě. Nachází se přímo v centru nad Vřídelní kolonádou u kostela sv. Maří Magdaleny, a přitom na místě klidném a tichém. Pokoje jsou příjemné a útulné, zařízené světlým stylovým nábytkem. Taktéž služby balneocentra jsou špičkové. Personál je vstřícný a ochotný, kontinentální snídaně bohaté, doplněné domácími zákusky. Stinnou stránku představuje pouze prudce se svažující ulice před hotelem, která dnes připomíná tankodrom a nutně potřebuje předláždit. To nicméně nic nemění na skutečnosti, že hotel Aura Palace je příjemným relaxačním centrem, které lze doporučit hostům hledajícím lázeňské služby na špičkové úrovni, stejně tak jako rodinám s dětmi.

Marek L. (2 března 2015)

Hotel nabízející kvalitu a styl

Ubytování
Útulný a krásně vybavený dvoulůžkový pokoj, kde je vidět, že si s jeho zařizováním dal někdo velkou práci. Jako alergik jsem rovněž poznal, že je pokoj velmi dobře uklizen, neboť mě zde nedráždil prach. Veškeré vybavení ladí barevně i stylově a je zde vše, co má dobrý hotel mít. TV se satelitem, trezor, minibar a wifi připojení s plným signálem v celém hotelu zdarma, což velmi oceňuji, neboť to není úplně obvyklé! Zároveň jsme ocenili francouzské okno s výhledem na protilehlý kostel sv. Máří Magdalény a celkový klid a pohodu, která zde vládne, i když je hotel v samém centru lázní.

Strava
V hotelu jsme měli zaplacenou polopenzi a chodili jsme tak na snídaně a večeře. Nutno říci, že snídaně jsou silnou stránkou tohoto hotelu a široká nabídka nás za celý čtyř denní pobyt neomrzela. Měli jsme zde na výběr z nepřeberného množství teplého a studeného bufetu, velkého množství ovoce a zeleniny a taktéž cukrářských výrobků od hotelové cukrářky. Samozřejmostí je zde výtečná káva a velký výběr kvalitních čajů. Na večeři byla rovněž možnost výběru z teplého a studeného bufetu a zároveň jsme si vybírali ze čtyř hlavních jídel.

Služby hotelu
Jedná se o hotel na úrovni. Při příjezdu nás uvítala sympatická paní recepční a i v průběhu pobytu, kdykoliv jsme na recepci vznesli dotaz, vždy nám bylo vše s úsměvem a přátelsky zodpovězeno. Hotel je čistý a voňavý a je vidět, že úklidu je rovněž věnována velké péče. Obsluha v restauraci je profesionální, rychlá a přátelská.

Celkové shrnutí
Jelikož bychom se s manželkou do hotelu vrátili a vychválili jsme ho našim příbuzným i známým, mohu ho i takto veřejně doporučit všem zájemcům uvažujícím o pobytu v Karlových Varech, neboť se jedná takřka o sázku na jistotu. Navíc si toto úžasné město více užijete, když víte, že se večer vrátíte do obdobně příjemného prostředí.

Mike C.

Víkend ve Varech

Hotel Aura Palace v Karlových Varech představuje jednoznačně skvělou volbu pro ubytování v lázeňském městě. Nachází se přímo v centru nad Vřídelní kolonádou u kostela sv. Maří Magdaleny, a přitom na místě klidném a tichém. Pokoje jsou příjemné a útulné, zařízené světlým stylovým nábytkem. Taktéž služby balneocentra jsou špičkové. Personál je vstřícný a ochotný, kontinentální snídaně bohaté, doplněné domácími zákusky. Stinnou stránku představuje pouze prudce se svažující ulice před hotelem, která dnes připomíná tankodrom a nutně potřebuje předláždit. To nicméně nic nemění na skutečnosti, že hotel Aura Palace je příjemným relaxačním centrem, které lze doporučit hostům hledajícím lázeňské služby na špičkové úrovni, stejně tak jako rodinám s dětmi.

Petr A.

Lázeňské a ubytovací služby na špičkové úrovni

Hotel Aura Palace v Karlových Varech představuje jednoznačně skvělou volbu pro ubytování v lázeňském městě. Nachází se přímo v centru nad Vřídelní kolonádou u kostela sv. Maří Magdaleny, a přitom na místě klidném a tichém. Pokoje jsou příjemné a útulné, zařízené světlým stylovým nábytkem. Taktéž služby balneocentra jsou špičkové. Personál je vstřícný a ochotný, kontinentální snídaně bohaté, doplněné domácími zákusky. Stinnou stránku představuje pouze prudce se svažující ulice před hotelem, která dnes připomíná tankodrom a nutně potřebuje předláždit. To nicméně nic nemění na skutečnosti, že hotel Aura Palace je příjemným relaxačním centrem, které lze doporučit hostům hledajícím lázeňské služby na špičkové úrovni, stejně tak jako rodinám s dětmi.

Marek L.

Maximální spokojenost s pobytem

V hotelu Aura Palace jsme s přítelem strávili prodloužený víkend a byli jsme velice spokojeni. Na první pohled nás zaujaly nádherně zařízené prostory, které spíše odpovídají kategorii pětihvězdičkového hotelu. Je zde mimo jiné kladen velký důraz na detaily v podobě různých starožitných dekoračních předmětů, které navozují atmosféru zámeckého sídla. Nejvíce působivou prostorou celého hotelu je však podle našeho názoru balneo provoz umístěný v posledním patře hotelu, takže si zde připadáte jako v nebi.

Nutno dodat, že v celém hotelu vládne pořádek a čistota. Všichni recepční, kteří se v průběhu našeho pobytu vystřídali byli uctiví a profesionální, stejně jako úklidový personál a snídaňoví číšníci. Náš apartmán odpovídal svým klasickým stylem duchu celého hotelu a byl velmi vkusně a pohodlně zařízen. Velmi jsme zde ocenili, že je zde vana! Rovněž hotelové snídaně byly na vysoké úrovni s nepřeberným množstvím výběru pokrmů. Jedinou slabinou, která stojí za zmínku je, že hotel nemá bazén!

Valerie M.

Vyvedený pobyt s rodinou

Hotel Aura Palace jsem navštívil během 3 let již poněkolikáté a to zejména pracovně a naposledy nyní v prosinci i s rodinou. Za tu dobu jsem si nemohl nevšimnout zvyšující se úrovně veškerých zde poskytovaných služeb a celkové expanze propagace, která dle mého soudu stojí za zvyšujícím se podílem českých hostů, což považuji zejména v Karlových Varech za velmi vítaný obrat! Se ženou jsme ocenili, že v hotelové restauraci kolem nás ještě tak 3 stoly hovořily česky, což byla příjemná změna oproti dříve všudypřítomné ruštině. Větší podíl českých hostů by se příjemně odrážel nejen na celkovém klimat u ve městě, ale i v samotném hotelu, takže v tomto směru bych hotelovému managementu doporučil ještě více napnout síly k získávání českých turistů.

Avšak zpátky k hodnocení samotného hotelu: zdejší personál si mě v rámci mých opakovaných pobytů v hotelu již dobře pamatuje, takže mé pobyty zde časem získaly téměř rodinný charakter. Je příjemné, když na recepci, v restauraci nebo při úklidu vídáte známé tváře, které vždy dají najevo, že Vás rovněž rádi vidí, což mimo jiné svědčí o kvalitě hotelu, který si dovede udržet kvalitní zaměstnance a zároveň o spokojenosti zaměstnanců, kteří zde rádi pracují. Je patrné, že všichni vědí co je jejich úkolem a jak se chovat k zákazníkovi. V rámci služeb si zaslouží ocenit zejména zdejší gastronomie, ve které jsem zaznamenal největší pokrok. Při mém prvním pobytu v létě 2011 jsem měl ze zdejších obědů a večeří servírovaných v hotelové restauraci spíše rozpačitý dojem, kdy jídlo svou kvalitou neodpovídalo kategorii hotelu. Vše bylo takové nemastné, neslané, ani ryba ani rak, hranolky prosmažené do bodu, že se na talíři téměř ztrácely. Každý další rok jsem však měl pocit, že se situace zlepšuje a nyní, při svém prosincovém pobytu, jsme si zde celá rodina vyloženě pochutnali. Vše bylo čerstvé, pokrmy nápadité a chutné. Jestli došlo k výměně kuchařů nevím, každopádně změna se příjemně odrazila na mém hodnocení hotelové kuchyně.

Jinak pokoje jsou zde velmi vkusně a zajímavě zařízené – mám srovnání, neboť jsem vyzkoušel jednolůžkový, dvojlůžkový a nyní s rodinou i apartmán. Všechny kategorie pokojů jsou útulné, prostorné a mají ducha, což ocenila zejména má žena, která se nemohla nabažit koupelnových obkladů s břečťanovým dekorem a nyní je shání i k nám domů:-) Rovněž nás zaujaly jednotlivé zasklen é listy herbáře pověšené nad postelí, které působí, dle slov mé ženy, konejšivým a uklidňujícím dojmem. Také jsme ocenili čistotu a to, že bylo po našem návratu ze snídaně vždy dokonale uklizeno. Navíc taková milá drobnost, jako je hotelový deštník, jež je součástí vybavení každého pokoje, nám při pobytu venku ve sněhové vánici rovněž významně usnadnil život!

Suma sumárum, uvažujete-li o pobytu v Karlových Varech, vřele Vám doporučuji ubytovat se v tomto hotelu. Krásný je tu nejen obal, ale i obsah!

Kamil K.

Bujaré zakončení roku v Aura Palace

Dobrý den,

přestože je již půlka ledna, rád bych se vrátil k hodnocení silvestrovského večera a pobytu v hotelu Aura Palace. Každý rok vyrážíme s partou kamarádů oslavit příchod Nového roku na nějaké nové místo, kde jsme před tím ještě nikdy nebyli. Volba tentokráte padla na Karlovy Vary, kde jsme sice každý už někdy v minulosti byl, ale spíše to mělo charakter jednodenního podívání se po kolonádě a večer zpátky domů. Naše chabé povědomí o tomto městě měl spravit 3 denní pobyt a tak jsme zapátrali na internetu po vhodném útočišti. Dle abecedního pořádku zaujímal Aura Palace jednu z prvních příček a navíc nabízel k zakoupení silvestrovský program a měl i vysoké hodnocení na trip advisoru v rámci karlovarských hotelů.

Hotel opravdu nezklamal a dojem z něj byl pro nás všechny příznivý. Přestože se jedná o budovu postavenou zhruba před dvanácti lety, jak jsme se dozvěděli, působí jako by zde stál už od nepaměti a architektonicky ladí s ostatními stavbami a charakterem lázní. Stejně tak vnitřní prostory jsou velmi zdařilé a svým provedením připomínají zlatý věk města. Všude jsou květiny, obrazy a místy i starožitnosti, ve společných prostorách hraje klasická hudba, takže si oprovdu připadáte jako na konci 19.století.:-) Stejně tak pokoje jsou zde velmi komfortní a čisté – obývali jsme tři dvoulůžkové a všichni byli spokojeni.

Pobyt jsme měli zaplacený se snídaní na které si rovněž nelze stěžovat. Z hotelového provozu jsme vyzkoušeli ještě lobby bar, kde jsme se cítili jako v anglickém pánském salónu. Z idyly nás vytrhl až zvuk kávovaru připomínající cirkulárku, který dokonale přehlušil vše kolem a absolutně neodpovídal duchu místa a celkové noblese. Na takové položce jako je kávovar by hotel tohoto typu šetřit neměl, protože takové detaily degradují výsledný efekt. Přes tento drobný nedostatek byl však náš pobyt bez výhrad.

Samostatnou kapitolu tvoří ještě silvestrovský večer, který hotel pořádal a kam jsme si koupili vstupenky. V ceně vstupného byl nejen přepestrý výběr jídel /včetně chobotnic, krevet, sushi, různě upravovaných ryba až po české klasiky/alko i nealko nápojů, ale také bohatý program. Přestože jsme se nejprve báli, že se zde bude odehrávat zábava ve stylu pověstného východoněmeckého Ein Kessel Buntes, byli jsme nakonec příjemně překvapeni. Během večera jsem se dočkali charlestonu, swingu, kankánu, vystoupení opiček a kouzelníka:) přehlídky dobové módy 20. a 30.let, dědy Mráze a Sněhurky /to kvůli ruským turistům/ a půlnočního překvapení v podobě třípatrového dortu. Po půlnoci došlo i na losování o 14 – ti denní pobyt v hotelu, romantickou večeři a výlet do Prahy. Přestože nikdo z naší skupinky nic nevyhrál, shodli jsme všichni na tom, že už náš výběr tohoto hotelu byla výhra sama o sobě.:-)

Jan K.

Pracovní pobyt ve skvělém hotelu

Pracuji jako obchodní zástupkyně jedné velké firmy a tak hodně cestuji po republice. Navštívila jsem tak pracovně desítky hotelů, restaurací různých kategorií a různé úrovně a tak mám v rámci ubytovacích a gastronomických služeb poměrně velké srovnání, což mě postupně přivedlo na myšlenku veřejně poskytovat konstruktivní zpětnou vazbu nejen provozovatelům samotných zařízení, ale i lidem uvažujícím o využití služeb toho kterého podniku.

Naposledy navštíveným místem je karlovarský 4*hotel Aura Palace, kde jsem strávila 2 noci a mohu tak podat svědectví o všem, co jsem v tomto hotelu osobně vyzkoušela. Na místo jsem cestovala autem. Hotel se nachází v samém středu lázní hned vedle kostela sv. Máří Magdalény a tak se nenechte zmást příjezdovou cestou připomínající tankodrom svažující se kamsi hluboko k řece. Když však zastavíte před hotelem, oceníte nejen jeho polohu – blízko je tu ke všem stěžejním kolonádám, vyhlídkám a pamětihodnostem města- ale i poklid, který zde vládne, přičemž vstup do hotelu tyto pocity ještě umocní.

První dojem, který v průběhu pobytu získával na síle, byl velmi příznivý. Vše je zde luxusní a honosné, ale zároveň se cítíte svým způsobem i domácky. Hotelovou filosofií je přistupovat ke klientovi s andělskou péčí a to se zde myslím daří naplňovat. Vše je naleštěné, uklizené, voňavé, krásně nazdobené. Snoubí se zde klasické s moderním a pro připomínku hotelového motta narazíte na každém kroku na nějakého andělíčka /na dveřích pokojů, na potahu v restauraci, v podobě sošek atd..:-)

Můj jednolůžkový pokoj byl rovněž krásně zařízený ve světlých barvách a jeho obrazová a květinová výzdoba navozovala pocit čistoty a harmonie. Wifi je v celém hotelu zdarma a všude má plný signál – připojení jsem využívala na pokoji, v restauraci v lobby baru i v restauraci u Křižovníků. Hotelové fitness je na protažení těla sice dostačující, ale velkou variabilitou strojů se pochlubit nemůže. Rovněž jsem neodolala a navštívila i wellnes nacházející se nezvykle v nejvyšším patře hotelu. Zde jsem si objednala reflexní masáž chodidel, která mne natolik nadchla, že jsem si na místě přiobjednala ještě celkovou masáž. Z restaurací jsem vyzkoušela snídaňovou část v 1.patře, restauraci u Křižovníků, kde jsem si dala pivo a lobby bar, kde jsem si objednala horkou čokoládu. Vše bylo dobré a co se obsluhy týče bez problémů.

Oceňuji, že je hotel nekuřácký. Tento zákaz bych však jako nekuřačka rozšířila i na restauraci u Křižovníků, protože trend „veřejné prostory bez cigaret“ stejně nelze zastavit a čím dříve se mu provozovatelé i zákazníci přizpůsobí, tím lépe pro všechny!

Závěrem pro ty, kteří uvažují o pobytu v Aura Palace – skvělá poloha, profi služby, krásné prostředí, moderní přístup v klasických kulisách – to jsou důvody, které dělají tento hotel hodný doporučení!

Zuzana V.

NAPSAT RECENZI